Jonathan og Olav dro inn henholdsvis 2nd og 3rd plass i Kumite gutter junior klassen, og vi ønsker dem riktig gratulerer.

Øvrig resultatliste fra stevnet:

Kata gutter yngre barn 8-10 år , jenter eldre barn – 11 år og gutter eldre barn 11 år.
God innsats og medaljer til alle.

Kata jenter ungdom
1. Marte Lundal, Vågsbygd kk
2. Aline Boganes, Hå kk

Kata gutter ungdom
1. Nicolai de Lange Nilsen, Vågsbygd kk
2. Martin Kollstrand, Tyholmen kk
3. Bjørn Christian Håvardstad, Kristiansand kc
3. Håkon Stigen, Mandal kk

Kata jenter kadett
1. Nilofar Ahmadi, Kristiansand kc
2. Christiane Vadseth, KK Sør
3. Hana Shelmashi, Kristiansand kc
3. Amalie Uleberg, Kristiansand kc

Kata gutter kadett
1. Olav Ødegård, Vågsbygd kk
2. William Espeland, Stavanger kk
3. Bendik Stubstad, KK Sør
3. Daniel N. Olsen, Kristiansand kc

Kata jenter junior
1. Åse Lill Byrkjedal, stavanger kk
2. Sunniva E. Søvik, Sveio kk
3. Emma Osmundsen, Sveio kk
3. Kirsten Loven, Tyholmen kk

Kata gutter junior
1. Alexander Aanaby Confesor, Tyholmen kk
2. (ikke møtt)

Kata herrer senior
1. Kjetil Brimsøe Vistnes, Stavanger kk
2. Alexander Agasøster, Sveio kk

Kumite gutter yngre barn 8-10 år , jenter eldre barn – 11 år og gutter eldre barn 11 år.
God innsats og medaljer til alle.

Kumite jenter ungdom
1. Michelle Tat, Vågsbygd kk
2. Marte Lundal, Vågsbygd kk
3. Yvonne Nornes, Tyholmen kk
3. Vilde Lande Ryland, Vågsbygd kk

Kumite gutter ungdom -45kg
1. Martin kollstrand, Tyholemn kk
2. Nikolai de Lange Nilsen, Tyholmen kk
3. Håkon Stigen, Mandal kk

Kumite gutter ungdom +45kg
1. Olai Skivik, Vågsbygd kk
2. Bjørn Christian Håvardstad, Kristiansand kc
3. Kristoffer Dagsvik, Vågsbygd kk
3. Ole Jørgen Åmdal, Vågsbygd kk

Kumite jenter kadett
1. Nilofar Ahmadi, Kristiansand kc
2. Hanna Shelmashi, Kristiansand kc
3. Amalie Uleberg, Kristiansand kc
3. Amber van Dongen, Tyholmen kk

Kumite gutter kadett
1. Hans Olav Skarpodde, Vågsbygd kk
2. Martin Verås, Vågsbygd kk
3. Jonathan Kjølsrud, Tinnheia ks
3. Daniel N. Olsen, Kristiansand kc

Kumite jenter junior
1. Julie Johnsgård, Vågsbygd kk
2. Hannah johnsgård, Vågsbygd kk
3. Kirsten loven, Tyholmen kk
3. Lene N. Olsen, Kristiansand kc

Kumite gutter junior
1. Alexander Aanaby Confesor, Tyholmen kk
2. Jonathan Whistler, Vennesla kk
3. Olav Castle, Vennesla kk
3. Didrik Drøsdal, Vågsbygd kk

Kumite herrer senior
1. Thomas Lied, KK Sør
2. Kjetil Brimsø Vistnes, Stavanger kk
3. Jørn Noddeland, Tyholmen kk

Kumite lag jenter ungdom/kadett
1. Kristiansand kc lag 1
2. Kristiansand kc lag 2

Leave a Reply